Taşınmak maliyetli bir iş: İşte bir sonraki taşınmanız için para tasarrufu sağlayan 4 faydalı ipucu

EVDEN EVE NAKLİYAT: İstanbul ÇOLAKOĞLU Nakliyat Ev Taşıma Şirketleri

Ev Taşıma işlemi zor olduğu kadar da yorucu bir işlem. Günümüz şartlarında evden eve nakliyat ücretlerinin yüksek olması, ve artan fiyatların durumu göz önüne alınarak firma olarak taşıma maliyetlerinizi düşürmenize yardımcı olmak için size ufak ipuçları sunmak istedik. 

Taşınmak yeterince streslidir, ancak ek stres yaratabilecek başka bir şey de, bir eve taşınmanın ne kadara mal olacağını bulmaktır. 

Endişelenmeyin – aşağıda, bir sonraki taşınmanıza nasıl hazırlanacağınıza ve aynı zamanda biraz tasarruf yapmanıza dair birkaç ipucu bulacaksınız!

Hiçbir taşımanın aynı olmadığını ve maliyetin bir taşınmanın mesafesine, sahip olduğunuz eşya sayısına ve kaç kamyona veya personele ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak değişeceğini unutmamak önemlidir. Tipik olarak, evden eve nakliyat hizmeti alacağınız hizmetin detaylı olup olmadığı, taşıma mesafesinin durumu, eşyaların toplu olup olmaması ve kat durumları belirlemektedir.

Şimdi, bir sonraki ev taşımanız için para tasarrufu sağlayan bazı ipuçlarına geçelim!

Dürüst ol

Muhtemelen daha önce duymuşsunuzdur: dürüstlük anahtardır. Bir taşınma ayarlamak için aradığınızda, taşınmanız gereken her şey hakkında dürüst olmanız son derece önemlidir, çünkü bu, taşınma tahmininize yardımcı olur ve mümkün olduğunca doğru olmasını sağlar. Müşteri hizmetleri temsilcisine kaç kutunuz olduğuna dair doğru bilgi vermemek veya büyük mobilya parçalarınız olduğundan bahsetmek, daha fazla zaman ekleyebilir ve orijinal tahmininizi etkileyebilir.

ev eşyası depolama

Verimli bir şekilde paketleyin

Paketleme çok fazla iş olabilir. Paradan tasarruf etmek istiyorsanız, nakliye ekipleriniz gelmeden önce kolilerinizi paketleyip yola çıkmaya hazır hale getirmek iyi bir fikirdir, böylece onlar oraya vardıklarında hemen işe koyulup kamyonu yüklemeye başlayabilirler. Paketleme her zaman kolay değildir, bu nedenle yardım arıyorsanız, Mehmet Çolakoğlu Nakliyat taşıma ekipleri, eşyalarınızı paketlemek için profesyonel olarak eğitilmiştir ve taşınmadan önce işi bitirmenize yardımcı olabilir.

Ayrıca Firmamız İstanbul Mehmet Çolakoğlu nakliye, size ücretsiz paketleme malzemesi de sunmaktadır.

Paketleme ipuçları mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse, buraya tıklayın .

Taşıma ekibiniz gelmeden önce tüm mobilyaları ve yatakları sökün

Taşıyıcılarınızın mobilyalarınızı ve yataklarınızı sökmesini sağlayabilirsiniz, ancak taşıma ekibiniz gelmeden önce bunu kendiniz yapmak, taşınmanız için gereken süreyi kısaltmanıza yardımcı olabilir. Bu eşyaları önceden parçalayıp yüklemeye hazır hale getirmek, taşıma ekibinizin evinizde biraz daha az zaman geçirmesi anlamına gelir. Yeni yerinizde kolayca bulabilmeniz için tüm parçaları ve küçük parçaları bir arada tutmayı unutmamak önemlidir. 

Eşyalarınızı organize edin

Organizasyon, özellikle taşınma gününde anahtardır. Eşyalarınızın oturma odası, garaj veya ön kapının hemen yanında olması, eşyalarınızı alıp kamyona yüklemelerini daha kolay ve hızlı hale getirir. Bu, zamanı kısaltmaya yardımcı olmanın harika bir yoludur.

Hazır ol

Her şeyi yolunda tutmak için yapılacak en iyi şey, önceden bir oyun planı bulmaktır. Bir plana sahip olmak, ailenize taşınma sırasında neler bekleyebileceklerini sağlayacaktır ve ayrıca taşınma sırasında karşılaşabilecekleri engellere yardımcı olabilir. Taşınmanızdan önce ve taşınmanız boyunca organize olmanız için bir plan yapmak mı istiyorsunuz? Movetrac uygulamamızı kullanmayı deneyin .

Taşınmanıza hazırlanırken, taşınma günü için bu faydalı ipuçlarına göz atmayı unutmayın . Ev taşımayı planlıyorsanız ve biraz yardım arıyorsanız, İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT ( MEHMET ÇOLAKOĞLU NAKLİYAT) ‘un ilerlemenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için web sitemizi ziyaret edin .

Mehmet Çolakoğlu Nakliyat®, İstanbul’un ilk ve en büyük nakliyat ve taşıma şirketidir. Sizi ilerletmenize yardımcı olalım! Taşıma hizmetleri hakkında daha fazla faydalı ipucu ve bilgi için blogumuza abone olun ve bizi İnstagram’da beğenin .  @Kolaytasin

Leave Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir